Google+

 

MISIOWE IMPREZY I ATRAKCJE DLA DZIECI


Zapraszamy do kontaktu i organizacji Misiowych imprez dla dzieci. Specjalizujemy się w wymyślaniu kreatywnych atrakcji dla dzieci, imprez tanecznych i imprez z wodzirejem zabaw.  Od 2004 roku organizujemy eventy, imprezy rodzinne, przedszkolne i firmowe pikniki , atrakcje na Dzień Dziecka, Wizyty Mikołaja, bale karnawałowe, imprezy w przedszkolu i szkole, różne atrakcje dla dzieci, kreatywne zabawy animatorskie i zabawy na stanowiskach. Każdą imprezę opracowujemy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt w celu opracowania planu zabaw i indywidualnej wyceny. 


Kontakt: tel. 792 949 232 lub 503 624 974 lub kontakt@misiowiprzyjaciele.pl 


 WIĘCEJ 


 WIĘCEJ 


 WIĘCEJ 


  WIĘCEJ 

 ORIENTACYJNY CENNIK ATRAKCJI:ANIMATORZY ZABAW

Zapraszamy do organizacji autorskich inspirujących zabaw prowadzonych przez Animatorów z Misiowych Poranków.  Jeżeli zależy Państwu na efektownej doskonałej zabawie, polecamy szereg indywidualnych i zespołowych zabaw ustalonych indywidualnie przed imprezą. Doświadczenie zdobyliśmy podczas prowadzenia animacji podczas Misiowych Poranków i innych imprez dla dzieci.  Indywidualnie podchodzimy do każdej grupy dzieci, opracowując zabawy i niespodzianki dostosowane do imprezy i dzieci.CENA

100 zł/h

BAŃKOWA OFERTA

Idealna atrakcja na duże i małe imprezy plenerowe, dzień dziecka, pikniki rodzinne i imprezy firmowe. Prowadzimy duże bańkowe imprezy, pikniki i kameralne przyjęcia urodzinowe. Prosimy o kontakt telefoniczny od 14 lat robimy bańki i każdą imprezę domawiamy indywidualnie wg potrzeb :))

Trzy możliwe opcje bańkowych imprez:

Pokaz Baniek lub zabawy z bańkami lub zamykanie w bańkach  - 550 zł  - 1 bańkarz 

Pokaz Baniek + zabawy z bańkami 750 zł - 1 bańkarz

Pokaz baniek + zabawy + zamykanie w bańkach 950 zł 1 bańkarz

UŻYWAMY JEDYNIE ATESTOWANYCH I BEZPIECZNYCH PŁYNÓWCENA

250 zł/h

DYSKOTEKA Z ZABAWAMI

Zapraszamy do organizacji zabawy dyskotekowej i tematycznych imprez dla dzieci. Misiowi Przyjaciele poprowadzą nie tylko tańce, ale i szereg wyjątkowych zabaw, które rozkręcą każdą imprezę.

Zapewniamy: Profesjonalne nagłośnienie, Oświetlenie dyskotekowe, Efektyspecjalne, Prowadzenie imprezy, Dodatkowe atrakcje

KAŻDĄ IMPREZĘ KROIMY NA MIARĘ DLATEGO PROSIMY O KONTAKT

CENA

550 zł/hPOKAZ CHEMICZNY

Zapraszamy do organizacji wyjątkowego pokazu chemicznego w którym główną rolę odgrywają dzieci. U nas każdy eksperyment pod okiem naszych Misiowych Profesorów przeprowadzają dzieci.

Niezwykłę eksperymenty nie tylko wywołają falę uśmiechu, ale i dostarczą niesamowitych wrażeń.

Eksperymenty: Kraina lodu i powietrza, mulikolor, chemiczne gluty, pasta słonia, niepękające serce, maszyna baniek, morze piany, wulkan, latające motyle, mega mgła i wiele innych

KAŻDĄ IMPREZĘ KROIMY NA MIARĘ DLATEGO PROSIMY O KONTAKT

CENA

750 zł BROKATOWE TATUAŻE

Bardzo popularna i efektowna atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy. Z kilkudziesięciu kolorów brokatu i ponad 800 wzorów tatuaży możemy stworzyć efektowne błyszczące zmywalne ozdoby na skórze w dowolnym miejscu dla chłopczyków i dziewczynek.

UZYWAMY WYŁĄCZNIE ATESTOWANYCH  MATERIAŁÓW 

CENA

180 zł/h MALOWANIE BUZIEK

Podstawowa i sprawdzona niespodzianka na różne imprezy. Profesjonalne malowanie buziek. Nasze animatorki to prawdziwe artystki, dzieki wieloletniej praktyce potrafią sprawnie i pięknie pomalować buzie dzieci w efektowne wzory

UZYWAMY WYŁĄCZNIE ATESTOWANYCH  MATERIAŁÓW 


CENA

200 zł/h 
SKRĘCANE BALONIKI

Fantastyczna niespodzianka dla dzieci. Skręcane zwierzątka i inne cuda z długich kolorowych baloników.


CENA

150 zł/h FOTOBUDKA DLA DZIECI

Od dziś podczas imprezy nie tylko dzieciaki spędzą miłe chwile z rówieśnikami, ale dorośli też mogą świetnie się bawić. Misiowi Przyjaciele posiadają jedyną na rynku fotobudkę dostosowaną do dzieci i dorosłych, nie uwierzysz ile frajdy sprawi wspólna zabawa podczas każdej imprezy. Zaproś przyjaciół, wybierzcie najfajniejsze gadżety i zacznijcie wygłupiać się , szaleć i skakać, róbcie głupie miny. Animowana fotobudka uwieczni wyjątkowe chwile, rozkręci zabawę oraz sprawi, że po każdej imprezie zostanie pamiątka! , a zdjęcia bezcenne!

* prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji terminów >>> kliknij tutaj

ZAPEWNIAMY:
zabawę rozkręcają animatorzy znani z „misiowych poranków” ,kto widział ten wie :)
podest dla niższych dzieci
skrzynia pełna gadżetów (maski, ogromne okulary, wąsy, peruki, i wiele, wiele więcej…)
personalizacja wydruku + imię organizatora / nazwa / data imprezy kopia wszystkich zdjęć , nielimitowana ilość fotek
podwójny wydruk (jeden dla organizatora, drugi na pamiątkę)
wysoka jakość i 100 letnia trwałość zdjęcia (optyka firmy CANON)

* montaż i demontaż, transport do 30 km od Warszawy gratis 


CENA

350 zł/hDMUCHAŃCE

Mamy do dyspozycji idealny dmuchaniec do ogrodu, doskonały dla małych dzieci

Małpi gaj - dł. 3,2m x szer. 2,8m x wys. 2,4 m

Bajkowy zamek -  dł. 2,8m x szer. 2,1m x wys. 1,8 m

CENA

150 zł/h Wystawiamy faktury + 23% VAT