Google+

MISIOWI PATRONI : 

1. Iwona M. 2 Michał S. z Rodziną 3. Kasia z Mamą, 4. Agnieszka W. , 5. Barbara Strunz, 6. Asia mama Mai, 7. Anonimowy Patron. 8. Agata M. 9. Michał S.

Serdecznie dziękujemy


Misiowi Przyjaciele założyliśmy konto na portalu Patronite, dzięki temu możecie bespośrednio wesprzeć działania na Misiowych Porankach i wspomóc akcje charytatywne w ośrodkach współpracujących z nami. Utrzymujemy się wyłącznie z biletów na zajęcia z których opłacane są koszty współpracujących z nami kin, licencji bajek, materiałów do zajęć, animatorów, gości specjalnych, atrakcji i wszelkich kosztów związanych z organizacją Misiowych Poranków. 

Jeżeli wspierasz nasze działania prosimy zostań Misiowym Patronem, 

Patronite umożliwia sfinansowanie dodatkowych inicjatyw, zakupu rekwizytów, organizacji akcji charytatywnych i społecznych dlatego prosimy zostań naszym Patronem i wesprzyj Misiowe działania. Wyznaczone cele na ten sezon:

1 Zakup rekwizytów na Misiowe Poranki

Misiowi Przyjaciele jeżeli chodzicie na Misiowe Poranki to wiecie że w każdym tygodniu mamy inny temat zajęć. Aby urozmaicić zajęcia często dokupujemy do zajęć różnego rodzaju dekoracje i rekwizyty. Zbliżają się zajęcia inscenizowane o rakiecie kosmicznej - chcielibyśmy dokupić do zajęć kartonowe rakiety do dekoracji. Zbliżają się zajęcia o Dinozaurach chcielibyśmy zakupić dmuchany kostium dinozaura do zabawy z rodzicami. Jest wiele rekwizytów które chcemy dokupić do zajęć a które w przyszłości wykorzystamy do imprez charytatywnych prosimy o wasze hojne wsparcie naszej rodzinnej zabawy

2 Gratisowe bilety dla rodzin objętych Misiowym wsparciem

Misiowi Przyjaciele od wielu lat prezentujemy bilety na Misiowe Poranki dzieciom i rodzinom z różnymi problemami, objętymi pomocą współpracującymi z nami Fundacjami. Jeżeli możesz pomóc sprezentować gratisowe bilety potrzebującej rodzinie obejmij nas Patronatem.

3 Imprezy charytatywne

Misiowi Przyjaciele od rok rocznie bierzemy udział w licznych akcjach charytatywnych. Pomagamy organizować liczne imrezy dla dzieci m.in dla Fundacji OneDay czy LwieSerce. Zbieramy środki na realizację dodatkowych Misiowych atrakcji podczas imprez charytatywnych m.in dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, objętych wsparciem przez współpracujące z nami fundacje. Przez wspólne rodzinne zabawy i animacje chcielibyśmy by nasi najmłodsi Misiowi Przyjaciele mieli choć trochę dobrych rodzinnych wspomnień. Gorąco prosimy o Wasze hojne wsparcie Misiowe Pozdrowienia

4 Naprawiamy Misia Seniora z Misiowych Poranków


Misiowi Przyjaciele nasz najstarszy Miś Senior (Maskotka Misiowych Przyjaciół która od 16 lat uczestniczy w zajęciach) potrzebuje naprawy by mógł pomagać dalej na Misiowych Porankach i zajęciach specjalnych. Być może łatwiej byłoby wymienić Misia na nowego, ale to nie w naszym Misiowym stylu, jesteśmy sentymentalni. Pamiętamy wspólne 16 lat i każde zajęcia podczas których pomógł przełamać nieśmiałość tysiącom dzieci. Pamiętamy ponad 650 wspólnych zajęć, setki przebytych kilometrów, zajęcia charytatywne i specjalne podczas których wcielał się w różne role. Po tylu latach teraz on potrzebuje naszej pomocy chcemy go naprawić by mógł uczestniczyć w Misiowych Porankach przez kolejnych 16 lat. Ze względu na jego stan na stałe zagościł w Kinie Wisła gdzie do końca roku uczestniczy w Misiowych Porankach. Po nowym roku Misio idzie do Szpitala Misia, gdzie przekażemy go specjalistom którzy pomogą mu wrócić do stanu świetności. Liczymy na Wasze Misiowe wsparcie to prywatna klinika :))4 Opracowanie i zakup rekwizytu do zamykania w bańce dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich :  

Na Misiowych Porankach i w ośrodkach współpracujących odwiedzamy dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich. Zestaw do baniek, który mamy pozwala zamknąć w bańce chodzące dzieci, nie mamy możliwości wjechać i zamknąć dzieci na wózkach inwalidzkich. Podczas ostatnich Misiowych odwiedzin w Placówce opiekuńczej na Bełskiej złożyliśmy obietnicę opracowania zestawu umożliwiającego wjechanie i zamknięcie dzieci na wózkach inwalidzkich. Jak zawsze wierzymy w Misiowych Przyjaciół prosimy o Wasze wsparcie.

www.patronite.pl/MisiowiPrzyjaciele