Google+

MAMY JUZ 7 MISIOWYCH PATRONÓW : 

1. Iwona M. 2 Michał S. z Rodziną 3. Kasia z Mamą, 4. Agnieszka W. , 5. Barbara Strunz, 6. Asia mama Mai, 7. Anonimowy Patron.  

Serdecznie dziękujemy


Misiowi Przyjaciele założyliśmy konto na portalu Patronite, dzięki temu możecie bespośrednio wesprzeć nasze działania na Misiowych Porankach i akcje charytatywne w ośrodkach współpracujących z nami.

Jeżeli wspierasz nasze działania prosimy zostań Misiowym Patronem, 

Misiowe Poranki, zajęcia charytatywne, specjalne i niespodzianki dla dzieci, finansujemy dzięki sprzedanym biletom z Misiowych Poranków. Patronite umożliwia sfinansowanie dodatkowych inicjatyw, dlatego prosimy zostań naszym Patronem i wesprzyj nasze działania. Wyznaczone cele na ten sezon:

1 Gratisowe bilety dla rodzin objętych Misiowym wsparciem

Misiowi Przyjaciele od wielu lat prezentujemy bilety na Misiowe Poranki dzieciom i rodzinom z różnymi problemami, objętymi pomocą współpracującymi z nami Fundacjami. Jeżeli możesz pomóc sprezentować gratisowe bilety potrzebującej rodzinie obejmij nas Patronatem.

2 Imprezy charytatywne

Misiowi Przyjaciele od rok rocznie bierzemy udział w licznych akcjach charytatywnych. Pomagamy organizować liczne imrezy dla dzieci m.in dla Fundacji OneDay czy LwieSerce. Zbieramy środki na realizację dodatkowych Misiowych atrakcji podczas imprez charytatywnych m.in dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, objętych wsparciem przez współpracujące z nami fundacje. Przez wspólne rodzinne zabawy i animacje chcielibyśmy by nasi najmłodsi Misiowi Przyjaciele mieli choć trochę dobrych rodzinnych wspomnień. Gorąco prosimy o Wasze hojne wsparcie Misiowe Pozdrowienia

3 Naprawiamy Misia Seniora z Misiowych Poranków


Misiowi Przyjaciele nasz najstarszy Miś Senior (Maskotka Misiowych Przyjaciół która od 16 lat uczestniczy w zajęciach) potrzebuje naprawy by mógł pomagać dalej na Misiowych Porankach i zajęciach specjalnych. Być może łatwiej byłoby wymienić Misia na nowego, ale to nie w naszym Misiowym stylu, jesteśmy sentymentalni. Pamiętamy wspólne 16 lat i każde zajęcia podczas których pomógł przełamać nieśmiałość tysiącom dzieci. Pamiętamy ponad 650 wspólnych zajęć, setki przebytych kilometrów, zajęcia charytatywne i specjalne podczas których wcielał się w różne role. Po tylu latach teraz on potrzebuje naszej pomocy chcemy go naprawić by mógł uczestniczyć w Misiowych Porankach przez kolejnych 16 lat. Ze względu na jego stan na stałe zagościł w Kinie Wisła gdzie do końca roku uczestniczy w Misiowych Porankach. Po nowym roku Misio idzie do Szpitala Misia, gdzie przekażemy go specjalistom którzy pomogą mu wrócić do stanu świetności. Liczymy na Wasze Misiowe wsparcie to prywatna klinika :))4 Opracowanie i zakup rekwizytu do zamykania w bańce dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich :  

Na Misiowych Porankach i w ośrodkach współpracujących odwiedzamy dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich. Zestaw do baniek, który mamy pozwala zamknąć w bańce chodzące dzieci, nie mamy możliwości wjechać i zamknąć dzieci na wózkach inwalidzkich. Podczas ostatnich Misiowych odwiedzin w Placówce opiekuńczej na Bełskiej złożyliśmy obietnicę opracowania zestawu umożliwiającego wjechanie i zamknięcie dzieci na wózkach inwalidzkich. Jak zawsze wierzymy w Misiowych Przyjaciół prosimy o Wasze wsparcie.

www.patronite.pl/MisiowiPrzyjaciele