Google+

MISIOWI PATRONI : 1. Kasia z Mamą, 2. Agnieszka W. , 3. Barbara Strunz, 4. Asia mama Mai, 

Serdecznie dziękujemy


Misiowi Przyjaciele założyliśmy konto na portalu Patronite, dzięki temu możecie bespośrednio wesprzeć nasze działania na Misiowych Porankach i akcje charytatywne w ośrodkach współpracujących z nami.

Jeżeli wspierasz nasze działania prosimy zostań Misiowym Patronem, 

Misiowe Poranki, zajęcia charytatywne, specjalne i niespodzianki dla dzieci, finansujemy dzięki sprzedanym biletom z Misiowych Poranków. Patronite umożliwia sfinansowanie dodatkowych inicjatyw, dlatego prosimy zostań naszym Patronem i wesprzyj nasze działania. Wyznaczone cele na ten sezon:

1 Naprawiamy Misia Seniora z Misiowych Poranków


Misiowi Przyjaciele nasz najstarszy Miś Senior (Maskotka Misiowych Przyjaciół która od 16 lat uczestniczy w zajęciach) potrzebuje naprawy by mógł pomagać dalej na Misiowych Porankach i zajęciach specjalnych. Być może łatwiej byłoby wymienić Misia na nowego, ale to nie w naszym Misiowym stylu, jesteśmy sentymentalni. Pamiętamy wspólne 16 lat i każde zajęcia podczas których pomógł przełamać nieśmiałość tysiącom dzieci. Pamiętamy ponad 650 wspólnych zajęć, setki przebytych kilometrów, zajęcia charytatywne i specjalne podczas których wcielał się w różne role. Po tylu latach teraz on potrzebuje naszej pomocy chcemy go naprawić by mógł uczestniczyć w Misiowych Porankach przez kolejnych 16 lat. Ze względu na jego stan na stałe zagościł w Kinie Wisła gdzie do końca roku uczestniczy w Misiowych Porankach. Po nowym roku Misio idzie do Szpitala Misia, gdzie przekażemy go specjalistom którzy pomogą mu wrócić do stanu świetności. Liczymy na Wasze Misiowe wsparcie to prywatna klinika :))2 Opracowanie i zakup rekwizytu do zamykania w bańce dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich :  

Na Misiowych Porankach i w ośrodkach współpracujących odwiedzamy dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich. Zestaw do baniek, który mamy pozwala zamknąć w bańce chodzące dzieci, nie mamy możliwości wjechać i zamknąć dzieci na wózkach inwalidzkich. Podczas ostatnich Misiowych odwiedzin w Placówce opiekuńczej na Bełskiej złożyliśmy obietnicę opracowania zestawu umożliwiającego wjechanie i zamknięcie dzieci na wózkach inwalidzkich. Jak zawsze wierzymy w Misiowych Przyjaciół prosimy o Wasze wsparcie.

www.patronite.pl/MisiowiPrzyjaciele