MISIOWE ATRAKCJE DLA DZIECI


Zapraszamy do kontaktu i organizacji Misiowych atrakcji podczas imprez dla dzieci. Od 2004 roku organizujemy, imprezy rodzinne, przedszkolne, imprezy charytatywne i pikniki. Prowadzimy Dzień Dziecka, Wizyty Mikołaja, bale karnawałowe, imprezy w przedszkolu i szkole oraz różne atrakcje dla dzieci, kreatywne zabawy animatorskie i zabawy na stanowiskach. 


Każdą imprezę opracowujemy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt.


Kontakt: tel. 503 624 974 lub kontakt@misiowiprzyjaciele.pl 
ANIMATORZY ZABAW

Zapraszamy do organizacji autorskich inspirujących tematycznych zabaw prowadzonych przez Animatorów z Misiowych Poranków.  Jeżeli zależy Państwu na efektownej doskonałej zabawie, polecamy szereg indywidualnych i zespołowych zabaw ustalonych indywidualnie przed imprezą. Doświadczenie zdobyliśmy podczas prowadzenia animacji podczas Misiowych Poranków i innych imprez dla dzieci.  Indywidualnie podchodzimy do każdej grupy dzieci, opracowując zabawy i niespodzianki dostosowane do imprezy i dzieci.Od 450 zł 
BAŃKI MYDLANE

Idealna atrakcja na duże i małe imprezy plenerowe, dzień dziecka, pikniki rodzinne i imprezy firmowe. Prowadzimy duże bańkowe imprezy, pikniki i kameralne przyjęcia urodzinowe. Prosimy o kontakt telefoniczny od 19 lat robimy bańki i każdą imprezę domawiamy indywidualnie wg potrzeb :))

Trzy możliwe opcje bańkowych imprez:

Pokaz Baniek lub zabawy z bańkami lub zamykanie w bańkach  

Pokaz Baniek + zabawy z bańkami 

Pokaz baniek + zabawy + zamykanie w bańkach

UŻYWAMY JEDYNIE ATESTOWANYCH I BEZPIECZNYCH PŁYNÓWOd 450 zł
POKAZ SOKOLNICZY

Zapraszamy na ekologiczne pokazy edukacyjne sokolnika Kacpra, który od lat zajmuje się aktywnymi działaniami na rzecz ochrony przyrody, w tym: rehabilitacją dzikich rannych ptaków, badaniami nad ich biologią, wędrówkami oraz edukacją. 

Uczestnicy pokazu będą mogli zobaczyć ptaki w locie dowiedzą się m.in. który z naszych ptaków potrafi zagnieździć się na balkonie, który jest najszybszy, a który lata bezszelestnie. Dowiemy się również, dlaczego dzikie ptaki są ważną częścią przyrody i jak możemy je wspierać nie robiąc im krzywdy i czy możemy je karmić.

''Będziemy chronić tylko to co kochamy, będziemy kochać tylko to co rozumiemy, będziemy rozumieć tylko to co poznamy.''


Od 650 złBAL KARNAWAŁOWY

Zapraszamy do organizacji zabawy dyskotekowej i tematycznych imprez dla dzieci. Misiowi Przyjaciele poprowadzą nie tylko tańce, ale i szereg wyjątkowych zabaw, które rozkręcą każdą misiową imprezę.

Zapewniamy: Profesjonalne nagłośnienie, Oświetlenie dyskotekowe, Efektyspecjalne, Prowadzenie imprezy, Dodatkowe atrakcje

KAŻDĄ IMPREZĘ KROIMY NA MIARĘ DLATEGO PROSIMY O KONTAKT

Od 650 złPOKAZ CHEMICZNY

Zapraszamy do organizacji wyjątkowego pokazu chemicznego w którym główną rolę odgrywają dzieci. U nas każdy eksperyment pod okiem naszych Misiowych Profesorów przeprowadzają dzieci.

Niezwykłę eksperymenty nie tylko wywołają falę uśmiechu, ale i dostarczą niesamowitych wrażeń.

Eksperymenty: Kraina lodu i powietrza, mulikolor, chemiczne gluty, pasta słonia, niepękające serce, maszyna baniek, morze piany, wulkan, latające motyle, mega mgła i wiele innych

KAŻDĄ IMPREZĘ KROIMY NA MIARĘ DLATEGO PROSIMY O KONTAKT

Od 650 złBROKATOWE TATUAŻE

Bardzo popularna i efektowna atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy. Z kilkudziesięciu kolorów brokatu i ponad 800 wzorów tatuaży możemy stworzyć efektowne błyszczące zmywalne ozdoby na skórze w dowolnym miejscu dla chłopczyków i dziewczynek.

UZYWAMY WYŁĄCZNIE ATESTOWANYCH  MATERIAŁÓW 

Od 450 złMALOWANIE BUZIEK

Podstawowa i sprawdzona niespodzianka na różne imprezy. Profesjonalne malowanie buziek. Nasze animatorki to prawdziwe artystki, dzieki wieloletniej praktyce potrafią sprawnie i pięknie pomalować buzie dzieci w efektowne wzory

UZYWAMY WYŁĄCZNIE ATESTOWANYCH  MATERIAŁÓW Od 350 złSKRĘCANE BALONIKI

Fantastyczna niespodzianka dla dzieci. Skręcane zwierzątka i inne cuda z długich kolorowych baloników.


Od 350 złMINI DMUCHAŃCE

Mamy do dyspozycji idealny dmuchaniec do ogrodu, doskonały dla małych dzieci

Małpi gaj - dł. 3,2m x szer. 2,8m x wys. 2,4 m

Bajkowy zamek -  dł. 2,8m x szer. 2,1m x wys. 1,8 m


Od 450 zł