Gigantyczne bańki mydlane, bańkowe warsztaty i zabawy, pikniki, zamykanie w bańkach, plany zdjęciowe i filmowe

Z naszymi gigantycznymi bańkami byliśmy już w wielu miejscach, zawsze sprawdzają się rewelacyjnie. Największe bańkowe zadania zrealizowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie, na planie filmowym finałowej sceny serialu Lekarze w TVN, Chichot losu, programie Jak to działa w TVP, na planie filmowym Disney Chanel, czy podczas świątecznego spotu miasta Warszawy. Zorganizowaliśmy niezliczone bańkowe dni dziecka, pilniki i imprezy firmowe. Wiele razy byliśmy z naszymi bańkami na różnego rodzaju urodzinach dla dzieci, komuniach i imprezach firmowych np. w Holelu Novotel, Radisson Blu, Mercury czy Hiltonie.  Najdłuższą bańkę zrobiliśmy na górce szczęśliwickiej w Warszawie, miała ponad 17 metrów dzieci i rodzice byli zachwyceni.  

 Cennik i warianty bańkowych atrakcji:

 PROSIMY O KONTAKT KAŻDĄ BAŃKOWĄ IMPREZĘ USTALAMY INDYWIDUALNIE. UYWAMY JEDYNIE ATESTOWANYCH I BEZPIECZNYCH PŁYNÓW

POKAZ OGROMNYCH BANIEK

od 450 zł

OGROMNE BAŃKI

ZAMYKANIE W BAŃKACH

WASZTATY BAŃKOWE

POKAZY EVENTY, PIKNIKI

kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

Pokazy ogromnych baniek - my tworzymy bańki dzieci się bawią bańkami
Warsztaty tworzenia baniek mydlanych


Zamykanie w bańkach mydlanych


Zdjęcia z ostatnich pokazów i bańkowych zabaw

 Atestowane płyny bezpieczne dla dzieci

Używamy wyłącznie atestowanych płynów bezpiecznych dla dzieci. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci używamy wyłącznie profesjonalnych atestowanych płynów do tworzenia gigantycznych baniek mydlanych. W porozumieniu z innymi zawodowymi bańkarzami uczulamy na nieuczciwą konkurencję, która zaniżajądo pokazów używa tańszych zamienników lub własnoręcznie tworzonych płynów co wywołuje alergie i jest niebezpieczne dla dzieci i środowiska.

Każdorazowo zapewniamy dowóz, montaż i demontaż, profesjonalną obsługę oraz specjalny bezpieczny i atestowany płyn niepozostawiający plam, bezpieczny dla dzieci i środowiska. Każdy pokaz baniek dowolnie dostosowujemy do imprezy.

 Nie tylko tworzymy bańki ale i dobre wspomnienia:

Podczas pokazów zabieramy dzieci w kolorowy świat baniek mydlanych. Bańki niczym przezroczyste baloniki, długie węże, ogromne bańki w bańkach, unoszą się w powietrzu tworząc niezapomniane bańkowe widowisko. Gigantyczne bańki mieniąc się w słońcu zachwycają kolorami tęczy. Z zapartym tchem można podziwiać jak lecą wysoko do nieba. Potrafimy pokazać dzieciom i dorosłym, że znane im malutkie bańki są tylko wstępem do wielkiej przygody z bańkami mydlanymi…. Śledzenie z zapartym tchem nie leży jednak w naturze większości dzieci. Najczęściej mali artyści wyruszają na polowanie goniąc i rozbijając te bajeczne bańki mydlane a ile przy tym smiechu i zabawy. Rozbijanie baniek jest najlepszą zabawą, a o dotknięcie tej największej, najbardziej kolorowej to tuż prawdziwe zawody. Magiczna bańkowa przygoda, którą zapamiętają wszyscy na całe życie. Podane ceny zawierają wszystkie potrzebne materiały i akcesowia potrzebne do poprowadzenia pokazów, atestowane płyty, obsługę i przygotowanie imprezy. Wszelkie ustalenia odnoście długości pokazu omawiamy indywidualnie, gdyż każdą imprezę kroimy na miarę.